דף הבית עבודות מסגרות אודות החברה סורגים פינוי אסבסט דרושים תעודות צור קשר
דף הבית / סככות צל / פרגולות / פרטי העבודה
תמונות נוספת בהרכבת סככה לשטיפה מכוניות
הגיע הזמן לשמור על הרכב שלך ! כיסויים לגג הרכב יכולים לסייע רבות בשמירה על חזות הרכב ואף על רכיביו הפנימיים מפני אור השמש ומפני פגעי מזג אוויר נוספים. סככות צל לרכב ניתנות להתקנה גם בחניה פרטית בעלות נמוכה. להלן תמונות הקמת סככה לשטיפת מכוניות בסוכנות השכרת רכב אוויס בעיר חיפה.
תאור העבודה


סוככים

סוככים ניתן לייצר ממגוון רחב של חומרים, החל מסוככי עץ, דרך סוככים מאלומיניום, מברזל ולשלב ביניהם. סוג הסוכך הדרוש נקבע לפי שיקולים של ייעוד ולפי טעם אסתטי. כך, למשל, כאשר מדובר בסוככים קבועים, שיקול האסתטיקה גובר, ולעומת זאת, ככל שמדובר בסוכך לשימוש קצר יותר, כך השיקול האסתטי מהווה פחות שיקול והשיקולים הקובעים הם נוחות שימוש, קלות שינוע, וכמובן, יעילות הסוכך בהגנה מפני קרינת השמש.

 

רשתות צל עם פח מחורר בצורות שונות

רשת צל היא פתרון הצללה יעיל אך גם בעייתי, רשתות הצללה מאפשרות הקלה מאור השמש המסנוור. כמו כן, רשתות צל, כתלות במידת הצפיפות שלהן, מאפשרות גם תנועה של רוח אשר תורמת גם לסילוק החום ולשמירה על טמפרטורה נוחה. תכונות אלה הופכות רשתות ההצללה לאחד מהסוגים הפופולאריים ביותר של פתרונות הצללה.

 

עם זאת, יש לציין כי למרות שהשהות תחת רשתות צל עם פח מחורר נוחה אין סוג הצללה זה מספק הגנה מפני קרינת השמש, וניתן להישרף תחת רשתות צל בקירוב כפי שניתן להישרף בשמש.

 

כיסויים

רבים נוטים לשכוח שפתרונות הצללה לא נועדו להגן רק על בני אדם. גם רכוש וציוד מסוגים שונים זקוקים לפתרונות הצללה מסוגים שונים. כך, למשל, כיסויים לגג הרכב יכולים לסייע רבות בשמירה על חזות הרכב ואף על רכיביו הפנימיים מפני אור השמש ומפני פגעי מזג אוויר נוספים, כגון גשם, זיהום אוויר ופיח לחוץ ועוד. ישנם גם מכשירים אלקטרוניים אשר דורשים כיסויים להגנה מפני פגעי אקלים שונים, על מנת לשמור על תקינותם. מכיוון שכאמור, סוג פתרונות ההצללה נקבע לפי מטרתו, סוג הכסוי ייקבע לפי הדבר עליו מבקשים להגן, כאשר במקרים מסוימים דרושים פתרונות הצללה "נושמים" ולפעמים דווקא חשוב לשמור על פתרונות הצללה אטומים לחלוטין.

 

 עבודות נוספות
picture_סככת צל למרפסת
סככת צל למרפסת
picture_פרגולה דקורטיבית בעתלית
פרגולה דקורטיבית בעתלית
picture_פרגולה דקורטיבית
פרגולה דקורטיבית
picture_סככות צל רמות יצחק בנשר
סככות צל רמות יצחק בנשר
מידע שרותים צור קשר
 אודות החברה
 שרותי כוח אדם
 תעודות
 מרפסות  |  סורגים  |  שערים חשמליים
 מדרגות  |  חיזוק מבנים  |  דלתות  |  מדרכות
 פרגולות  |  סככות  |  מעקות  |  פינוי אסבסט
 04-8203317
 pisohen@gmail.com
 אזור התעשיה 44, נשר 36603
© כל הזכויות שמורות לפיסו חן מתכת ושרותי כח אדם בע"מ By Piso Group International